Invisalign je jasná cesta k oprave

Invisalign, jasná cesta k oprave

Invisalign sú takmer neviditeľné podložky vyrobené z priesvitného plastu a sú kozmetickými alternatívami k bežným závesom. Neviditeľnosť závesov zaisťuje estetický príjemný vzhľad počas celého obdobia nápravy; to je jedna z hlavných výhod Invisalignu nad kovovými priečkami.

Len v USA zubné záznamy naznačujú, že približne takmer milión amerických dospelých vo veku 18 rokov a starších vyžaduje postup zosúladenia, a preto sú nútení vybrať si priečky.

Odporúča sa napraviť prekrvenie, podstatné medzery medzi zubami a zúbkované zuby. Zanedbanie takýchto nesúrodých štruktúr zubov je nielen esteticky neprijateľné, ale môže tiež spôsobiť zubný kaz, ochorenie ďasien a iné komplikácie ústneho zdravia kvôli výzve na čistenie zubov účinne kvôli rôznym nesúosám medzi zubami. Napriek mylnému predpokladu, že výstuhy budú účinné len počas detstva a dospievania, úrovne úspechu u dospelých naznačujú, že proces je v dospelosti trochu dlhší, zatiaľ čo výsledky sú pozitívne. Potreba opotrebovávať podložky v dlhšom časovom horizonte je nevhodná pre väčšinu dospelých obyvateľov, najmä kvôli nepríjemnému vzhľadu kovových konzol a drôtov. Kozmeticky príjemná možnosť pre dospelých, ktorí hľadajú korekciu zubov, je jasná rovná línia Invisalign, ktorá je menej nápadná a ľahšie sa udržiava počas korekčného obdobia.

stomatologicke potreby

Vysoko technologické laboratórium pripravuje súbor skúmaviek Invisalign, aby vyhovovali každému jednotlivcovi po preskúmaní nápravných požiadaviek jednotlivca. Zásobníky Invisalign sú prispôsobené podľa poradia, v priemere sa výstuž mení každé dva týždne na ďalšiu úroveň zásobníka, čím sa zuby postupne zoradia na požadovanú úroveň.

Čas prechodu sa môže líšiť aj podľa úrovne korekcie, ktorú jednotlivec potrebuje. Na rozdiel od konvenčných strihov, Invisalign nevyžaduje pravidelné návštevy zubnej ordinácie na úpravu a čistenie. Podnosy môžu byť vyčistené jednotlivcom kvôli ľahkému opotrebeniu a odstráneniu všestrannosti; prechod z jednej zarovnávacej tabuľky na ďalšiu môže byť vykonaný aj jednotlivcom. Invisalign nebráni príležitosti vyskúšať vybrané jedlo kvôli strachu, že sa častice potravín dostanú do spletenia, ako to robí s kovovými priečkami, a preto môže jednotlivec voľne jesť akýkoľvek druh jedla a potom posunie vyrovnávaciu vaničku späť cez zuby.

Vzhľadom na počet línií vyrovnávača, prispôsobenie zásobníkov a materiál použitý pre podnosy je cena Invisalignu vyššia ako bežné kovové podložky. Okrem toho sa odporúča použiť nožnice v noci po dokončení obdobia nastavenia.